Eindklassement

Het eindklassement is opgemaakt en de punten zijn als volgt verdeeld:

Klassement januari, februari en maart – vrouwen

NaamPaarkPlantsoen’nHortusKardingeDaipgoanMeerBonusTotaalAantal runs
1Geartsje Hoekstra283540404035101656
2Larissa VE304035303540101606
3Lianne Noordhuis273030350001224
4Ylze L212226263027101196
5Marian Reitsma242723242630101176
5Anneloes Houwen202625252828101176
7Wilma Thurkow162024232426101076
8Jorine Hart252527280001054
9Sharyn Roodenburg232328270001014
10Ellen Volders262800000542
11Iris Peters40000000401
12Lies Bosma35000000351
13Evelien Eskens02400000241
14Manon Eisses22000000221
15Isabelle Hélene02100000211
16Annelies Vermeeren01900000191
17Karin de Roo19000000191
18Irene V18000000181
19Janiek Visscher17000000171
20Jip van Beilen15000000151
21Rianne Boven14000000141

Klassement januari, februari en maart – mannen

NaamPaarkPlantsoen’nHortusKardingeDaipgoanMeerBonusTotaalAantal runs
1Edwin Slijkhuis4030404035001555
2Mees Mulder354035350001454
3Sjoerd Romkes2828303040001285
4Jesper Pollman2226250304001215
5Jeroen Eefting26922282630101206
6Edwin Gernaat1302125283501095
7Martin de Boer760232700634
8Rik Dommerholt3035260000913
9Edwin Kok2302827000783
10Michael Schmidt1921026000663
11Emile Nales2118230000623
12Rolf Krist1413024000513
13Sander Bos270240000512
14Koen Janssen251900000442
15Duco Schriemer182300000412
16Jouke Schukken172200000392
17Jan Willem Veldman150200000352
18Arnoud Staal100190000292
19Inigo Elizalde161200000282
20Maarten Westerhuis02700000271
21Kasper Tichelaar00270000271
22Chiel Aaij02500000251
23Jarno Wilms24000000241
24Luciano Papparlettera02400000241
25Erik-Peter Schutter00022000221
26Siese Veenstra00021000211
27Floris de Boer20000000201
28Tom Oude Veldhuis91100000201
29Berend Broerse02000000201
30Dmitri Papageorgopoulos01700000171
31Mattijn Jorna01600000161
32Henri Davids01500000151
33Tije Heemskerk01400000141
34Guido v/d Boogaard12000000121
35Simon Teeninga11000000111
36Jonathan Tol01000000101
37Vincent Vermeiren080000081
38Bendiks Cazemier800000081
39Jurjen Baas070000071
40C Sijbesma050000051
41Jan Kees van Loon040000041
42Hinte Koster030000031

Er is ook prijs! Voor de 1e vrouw en de 1e man stellen we een uniek Grunning-pakket beschikbaar. Verder krijgen alle deelnemers die aan minimaal 4 van de 6 runs hebben meegedaan een prachtig (digitaal) Grunning-certificaat.